AQUAPARK - III.pokračování

19. srpna 2009 v 13:30 | Mirek |  Vážně/nevážně

Na druhý vnitřní tobogán


se už s dítětem nesmí. Je to až od 12 let s důrazným upozorněním: Jen pro velmi dobré plavce! Málem jsem po dopadu polykal andělíčky.
Jestliže do té žluté roury proniká světlo a smýká to s vámi zleva doprava, tak to vidíte na vlastní oči. Je otázkou co je lepší. V tom druhém tobogánu je tma jako v ranci. Padáte někam do neznáma, jako do propasti. Nakonec to s vámi zatočí a švihne to s vámi pod vodu.

Ne nadarmo se mu říká TRYCHTÝŘ!

Když už na tobogány nemáte nervy, tak můžete hodit relax na perličkovém ležení, nebo se vecpat to některé ze dvou vířivek.
V ceně k volnému využití jsou i dvě "sauny". Jedna se suchým vzduchem a druhá s párou. Tu první jsme vyzkoušeli, ale je to o ničem. Přesto, že má prosklené dveře, tak tam každý nakoukne tak, že otevře dveře strčí hlavu, nebo půlku těla a zase vycouvá. V lepším případě za sebou aspoň zavře dveře, v opačném nikoli. To se děje téměř permanentně, takže o nějakém horkém vduchu nemůže být ani řeči. Něco podobného platí, tentokrát z neznámého důvodu, o vodě v ochlazovacím bazénku. Zde není taková ta správná ledová voda, která vám kroutí s palci u nohou, ale spíš vlažná.

Venkovní prostory

jsme moc nevyužili. Bylo tam chladno. Jsou bohatě dimenzované na nával zákazníku v případě parného léta. Když jsme tam byli my, tak nebyla ani otevřená venkovní restaurace. Nebylo pro koho.

Na poslední pokračování si nechám to nejlepší - ceny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sabe sabe | E-mail | Web | 20. srpna 2009 v 11:37 | Reagovat

Mirku, paráda, jak to tak prohlížím, došlo mi, že máme nejbližší něco podobného snad 30 kiláků.. a ještě jsme tam nebyli.. asi napravíme :-)

2 Oby Oby | Web | 14. dubna 2010 v 18:15 | Reagovat

To je zajímavé, že je to zařízený uvnitř i venku. Byla jsem dosud ve třech různých aquaparcích, a všechny byly jen venkovní. Takže, když přijdeš a je kosa, máš smůlu, koukej se otužovat! ;o)))

Kdesi tu je i jeden obojetnej, ale v tom jsme zatím nebyli.

Ten "trychtýř vypadá zajímavě, do toho bych asi nesedla. Na výletě se školou s dcerou jsem vyzkoušela otevřený tobogán i tunel, a v tom otevřeném jsem měla strach, že mě to vynese přes boční okraj, proto jsem se pokaždé snažila brzdit, co to šlo, ať nejedu tak rychle. ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama