Au, au, au

25. dubna 2009 v 9:41 | Mirek |  Politika

Karel Heřmánek se uhodil do hlavy.

No a co?
Je to možná tvrdé, ale koho to zajímá? No právě, že asi hodně lidí. Masmédie se můžou posrat. Zase mají o čem psát, mají tím pádem práci a tím pádem peníze. Ale proč to lidi čtou a tak rádi poslouchají? Že by v duchu hesla: "Nic mě tak nepotěší, jako cizí neštěstí?" Mě spíš zaráží, uráží, ponižuje, že nepíšou o mě, že se mi špatně dýchá. Protože já nikoho nezajímám. Nejsem celebrita, ani Top, ani VIP. Ale co to je, co to je! Jsem JÁ něco míň, než všichni ti karlové ze šoubyznysu, než Dáša Bláhová, Lenka Kořínková, Jana Uriel Kratochvílová, Markéta Muchová, viz:Běž domů běž, nebo Kamélie (Dana Vlková a Hana Buštíková) viz: Cukr, káva, limonáda?
Nás bezejmenných, kteří jsme možná mnohem užitečnější pro společnost, kteří toho umíme mnohem víc, kteří jsme toho v životě mnohem víc dokázali, nebo ještě dokážeme jsou taková kvanta, že bychom se do těch všech bulvárních i pseudobulvárních plátlů a rozhlasů a televizí ani nevešli.
A také, koho to zajímá.
Chcete být tak slavní jako Karel Gott a mít jeho peníze? Zpívejte jako on! Jak jednoduché a jak prosté. Jenže. Můžeme být všichni zpěváci, hokejisté, fotbalisté a herci?
Co je to politika? Proč nikoho nezajímá? Proč jsem v rubrice Politika neměl nikdy, a asi ani mít nebudu žádný komentář?
Ze všech možných definic - a že jich je - se mi nejvíce zamlouvá ta, že politika v přeneseném smyslu znamená chování a jednání jednotlivce nebo skupiny nebo nasazení prostředků (ať legitimních nebo ne) k dosažení určitého cíle. Další definice např. viz:wikipedia - Politika.
Takže to nevidím jinak, než že se budeme muset více snažit změnit to, co změnit chcem, co se nám nelíbí, s čím nejsme spokojeni.
Takže papa, jdu se přihlásit do kurzů operního zpěvu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slávek Slávek | Web | 25. dubna 2009 v 10:47 | Reagovat

máš můj souhlas:-))..navíc mám pocit, že ta "politika" se nezlepší, dokud si poslanci a xenátoři budou svými korýtky jisti..je totiž dost smutné, že v demokratické společnosti nemá volič právo iniciovat odvolání poslance či senátora..právo, které tady bylo i za "totality"..i když se těžko prosazovalo:-)

2 Lucka Lucka | Web | 27. dubna 2009 v 10:20 | Reagovat

Já myslím, že není tak těžké být populární. Ale musíš udělat něco fakt grunt, jako třeba darovat játra, mozek nebo si z legrace nechat vyoperovat zdravou ledvinu. Ale nejdřív si musíš dojednat nějakého novináře, protože by se ti mohlo stát, že si toho nikdo nevšimne. :-D
Karlovi holt stačí, když hodí šavli v hotelu na koberec a ještě se praští do hlavy. Nebylo to víno, ale KREV a jsou plné noviny!
A do rubriky Politika nelezu, páč mi může být ukradená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama