"Zapkšlí" ekologové

4. března 2009 v 7:42 | Mirek |  Politika
Nikdo mě nemůže podezřívat z toho, že bych se nemohl stát členem GREENPEASE.
Mám výčitky svědomí, když použiji plácačku na mouchy a rozhodně v noci nerozsvěcím, abych pátral po chudákovi komárovi. Přesto dokážu pochopit, že například v Thajsku si dokážou pochutnat na příteli člověka - němé tváři.
Co však nedokážu pochopit, je sveřepý a zavilý boj pseudo ochránců přírody proti všem tunelům, přehradám, dálnicím a větrným elektrárnám. Ještě, že nejsme přímořský stát. To by byli i proti příbojovým elektrárnám.
Slavné je poučování pana prezidenta od pana Bursíka, že by měl ve Vladislavské sále vyměnit žárovky lustrů imitující svíce za zářivky. Z pohledu technického pokroku by tam možná "bodly" bodovky nabo přímo LED diody.
A my ostatní "normální" obyčejní lidé se pokochejme krásou symbiózy přírody s technickým pokrokem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babča babča | Web | 10. března 2009 v 13:13 | Reagovat

no taky mně někdy zažrani ekologové a pár jich teda znám co jak přidou je jako první zajímá co děláme s odpadkama a jak šetříme proudem podle mně to sou pitomečci co pro maličkosti nevnímají věci důležité,hlásají proti petkám a sami z nich pijou,brojí proti autum a sami si zadky vozí a do jeskyně bez elektřiny by tež bydlet nešli.U nás zavedli od letošního roku popelnice na tříděný odpad to je celkem v pořádku,ale jedna popelnice od druhé je půl kilometru a pak se diví že jim lidi na to kašlou a netřídí a všechno hodí na jednu hromadu bo jak by jeden zašel s odpadkama tak se vrátí po dvou hodinách než to všechno roznese.

2 Autor Autor | 10. března 2009 v 16:28 | Reagovat

Taky jsme kdysi jak blbci třídili odpad. Měli jsme na to takový speciální stojan a barevné víka a pytle. Sice jsme to zanesli jen pár kroků pod barák, ale pak čumím z okna jak vyr a oni ty jednotlivé barevné kontejnery nabrali jeřabem a sesypali na korbu auta na jednu hromadu. A druzi nosili všelijaky bordel do společnych kontejneru na sidliště a šetřili svoje popelnice. A platili jsme všichni stejně. Tak jsem se na to vysral.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama