Stále stejná písnička

12. března 2009 v 8:26 | Mirek |  Politika

Je to pořád dokola.

Vztahují se na všechny subjekty stejná pravidla hry?
Zákony máme jen jedny?
Jestliže někdo "hraje" hokej a někdo jiný fotbal, tak každá tato hra má svá povidla (eeehhhh - PRAVIDLA). Ale jestliže májí hrát všichni "hokej" , tzn, že všechny lékárny mají prodávat léky, tak jak je možné, že jedni (-ny) tedy ty státní - krajské mají brusle, hokejky, chrániče a ti druzí (-hé) - soukromé jsou nuceny hrát stejnou hru na ledě, ale v papučích, s košťaty a v trenýrkách?
To je přece pregnantní (výstižný, přesný ) ukázka nerovných podmínek a zvýhodňování jedněch na úkor jiných.
Možná bych si i troufl říct, že by ministra-čekatele, bývalého předsedu LOKu a hejtmana měli v Haagu popotahovat za genocidu proti skupině podnikatelů?
Na jiném místě, (v jiném článku rubriky Politika) jsem vyjádřil názor, že svého času Miroslav Macek svými pohlavky na veřejnosti příliž šetřil. Teď si říkám, jestli to naopak s tou intenzitou nepřehnal a nezpůsobil tak onomu "géniovi" hrubou újmu na zdraví v oblasti mozku.
p.s. setkal jsem se ale také s názorem ze svého blízkého okolí; a nebude asi ojedinělý; že dobře jim tak, a co by ti soukromí lékarníci chtěli, ať se podívám na ty vily ve kterých bydlí a na ty auta ve kterřch jezdí....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirka mirka | E-mail | 12. března 2009 v 22:23 | Reagovat

Však oni toho pisálka asi jednou zavřou, ale odvážnému štěstí přeje. Držím palečky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama