Názory se různí

25. března 2009 v 12:47 | Mirek |  Politika

Tak nám včera padla vláda.

Je to dobře nebo špatně? Názory se různí. To je dobře, ale že se z toho někdo raduje je špatně. Já zastávám jednoznačně, pevně a přesvědčivě, že je to špatně! A ten opačný názor nemám ani tak z ruky. Mám ho takřka pod nosem, tj. doma. Hlasité hurá v okamžiku oznámení výsledku v televizi jsem slyšel přes dva pokoje. Má drahá polovička tvrdí něco v tom smyslu, že dobře jim tak, že to mají za to! Za tu jejich nabubřelost, důležitost a aroganci moci. V této souvislosti měla pravděpodobně na mysli zejména ministra Langra a pak samotného předsedu vlády.
Nedivím se, že má vláda docela pozvednuté sebevědomí, když dosud s úspěchem přestála již čtyři stejné neúspěšné pokusy. (Možná v duchu přísloví Stokrát nic umořilo osla)
Mi ani tak neimponují činy či filipika jednotlivých členů, ani vlády jako celku. Spíš jde o protivnost toho protipólu. Tedy o zejména některé členy ČSSD, či socany, jak chcete. Jsou mi protivní už od pohledu, jak je vidím sedět v těch posraneckých lavicích. O jejich názorech ani nemluvě.
Mimochodem, vláda má také určité koaliční partnery - "dárečky".
A řešení? Někteří poslanci jsou v parlamentu již dvacet let. A to je špatně, hodně špatně. Chce to výrazně obměnit, omladit, načerpat novou krev. Jedna z teorií řízení hovoří něco o rotaci kádrů. Nebo už to neplatí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanča Hanča | Web | 25. března 2009 v 12:55 | Reagovat

Souhlasím. Navíc v této době předsednictví EU. Ať už máme na EU názor jakýkoliv, tohle je prostě pro ČR ostuda. Ať už "fandíme" komukoliv. Jen vyvstává otázka..koho volit..protože "rotace kádrů" funguje..ale trošku jiným směrem, než bychom chtěli..

2 evka evka | 25. března 2009 v 14:01 | Reagovat

Obmění se lidé - příjdou na posty ti, kteří si ještě nenahrabali..? S ostudou je naše země jedns ruka...co jsme to za lidi, že ve vedení státu máme politiky, kteří nemají žádný morální kredit? Nebo je to normální, že své zestárlé ženy mění za mladé dívky  ?Vždyť i jejich soukromí něco o nich vypovídá - je z toho člověku úzko... ?

3 Milan Milan | E-mail | 25. března 2009 v 18:18 | Reagovat

Změna je život ale jaká změna????????????????????

4 mirka mirka | E-mail | 25. března 2009 v 22:32 | Reagovat

Halekání přes dva pokoje a ještě předsíň, s tím souhlasím. Bylo to však z toho důvodu, aby se už někomu rozsvítilo v hlavě, já pevně doufám, že tentokrát se to nemine účinkem. Ostuda pro naší zemi je, že předsedáme EU a neustále řešíme odvolání  x  zůstávání? Před nedávnem provedené kosmetické personální úpravy vlády, vždyť je to na ostudu. Zřejmě Ti praví nepochopili, že výměny měly být provedeny úplně u jiných ministrů. No a proto ten včerejší výsledek. Myslím, že i pan president není zrovna zastáncem některých osob ve vládě. Arogance, nadutost a nabubřelost, to do vlády fakt nepatří. Už mi je nějaký ten pátek a opravdu bych si přála, aby do vrcholných pozic nastoupila mladá generace a všichni ti vysloužilí (někteří ještě z dob federálního shromáždění) odešli do svých firem, které i tak provozují. Aby okusili, jak se vydělává v dnešní době na chleba. Podmínkou však je, zpřetrhání všech vazeb, aby nebyla pro ně žádná protekce, pak by se vidělo. No u některých se už vidělo, jak dopadli, před jejich vstupem do politiky. Mohla bych napsat román na pokračování, ale už mě zase čerti berou, tak pa pa všichni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama