Výtka Miroslavu Mackovi

13. února 2009 v 10:29 | Mirek |  Politika

Dostal jsem v "mé" lékárně tento formulář - tiskopis.

Nic podepisovat nebudu. Nemusím. A vy všichni ostatní to dobře zvažte. To nejdůležitější a zásadní je, že opravdu nemusíte. Jste svobodní lidé a ruku vám nikdo nevede a nepřinutí vás nijak podepsat něco, co podepsat nechcete.
Za prvé tomu nerozumím. Takže vlastně bych podepsal něco, aniž bych věděl co. Za druhé nemám čas a i kdybych ho měl nechci ho věnovat tomu, aby mi to celé někdo vysvětloval. Jestli je 30 korun hodně nebo málo píši na jiném místě viz.: http://clupmi.blog.cz/0812/je-30-ka-hodne-nebo-malo . V této souvislosti mě spíše napadá, jak si málo uvědomujeme, že nám potají, potichu a bez našeho vědomí zase někdo vytahuje peníze z kapes.
Nemocnice nakoupily za milióny nebo možná i miliardy automaty na placení "poplatků za ošetření". Nádherné stroje. jenže teď jak to tak vypadá budou na dvě věci. Víte na jaké? Kdo tu škodu zaplatí? No přece my - daňoví poplatníci. Na co přece máme stát!!!!????
K čemu je NKU (Nejvyšší kontrolní úřad)? Kontroly provádí, závěry udělá, ale ještě jsem neslyšel, že by za ty miliardové škody někoho zavřeli.
Proto vytýkám Miroslavu Mackovi, že tenkrát zpohlavkoval Davida Ráta tak nedbale!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama