Totalita je v nás jako v koze

19. února 2009 v 20:01 | Mirek |  Politika

Europoslanci

Zvedlo mě to ze židle. Respektive z gauče, jak chcete. Tedy vlastně od televize a vyhnalo k počítači. A už píšu.
Co?

Reakci. Myslím reportáž - komentář z jednáni evropského parlamentu v televizních novinách. A to konkrétně, jak někteří europoslanci bučeli, pískali a odcházeli ze sálu při projevu - proslovu našeho pana prezidenta. Jistě každý má nárok na svůj názor a má právo si za ním stát a ponechat si ho. Ale vyjadřovat svůj nesouhlas tímto způsobem je hrubé a neslušné. Svědčí to o politické nevyzrálosti těchto lidí a o nich píši v titulku, že slovy klasiků humoru "je to v nich jako v koze". Ta totalita!!!
To chtějí a líbilo by se jim, kdyby všichni jen souhlasně přikyvovali, přitakali a plácali je po ramenech, jak jsou dobří, chytří a neomylní právě jen oni? Asi ano, aspoň to tak vypadá a chovají se tak. A právě za minulého režimu se na všech schůzích hlasovalo jednomyslně, což znamenalo že mysl všech byla stejná. Často používali někteří předsedající slovo "jednohlasně", jakoby byl v sále jen jeden člověk. A k volbám se dostavovalo 99,9% voličů. Jaké nesmysly, že. A už to tady máme zase?
Když nic jiného, tak existuje nějaká elementární slušnost a úcta k hlavě státu. To je vidět, jak náš stát berou někteří europoslanci vážně a jak nás považují za stát švejků a vychcánků.
Za to si už ale můžeme sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirka mirka | E-mail | 22. února 2009 v 21:42 | Reagovat

Tak, tak, co více dodat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama