Fotbalista Tlačbobek

20. ledna 2009 v 20:24 | Mirek |  Vážně/nevážně
Nevím, jak to vzniklo. Ale asi tak, že Adélka mívala jako malá takové ty malé tvrdé kuličky - bobky. A bylo jich hodně. Vždycky u toho strašně tlačila, protože to samozřejmě nešlo, nebo šlo těžko! Takže jsme se ptali, jestli už vytlačila bobek. Později se naučila říkat: "Už to čvachlo." Od ní se to naučil i bráška a tak vždycky volá: "Dědečku nebo babičko, už to čvachlo, pojď mě utřít!"
Tomuto "procesu" už naši rodiče, a my to používáme také, říkali: "Nechceš kakat?"
O fotbal se nezajímám a když slyším nějaký název klubu, nevím, jestli jsou to fotbalisti nebo hokejisti. Když jsem ale ve zprávách slyšel o přestupu nějakého Kaka, tak jsem zpozorněl.
Titulky hlásají:

Znechucená Anglie: Miliardy za Kaká? To zničí fotbal

Takže jakápak finanční krize? Je to snad jen uměle vyvolané divadlo? A když, tak na koho to dolehne doopravdy a nejvíce? Na prostý dělný lid, nebo jak by možná řekl nejeden revolucionář, na lumpenproletariát?
A když ta krize začala a pochází ze Spojených států (USA), jakto, že inaugurace nového prezidenta bude nejdražší v dosavadní historii? Další titulek hlásal:

Největší mejdan začal, Barack Obama přichází

Příliž mnoho otázek, že?
Tak to mi hlava fakt nebere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babča babča | Web | 21. ledna 2009 v 17:16 | Reagovat

no obávám se že ani ta moje ale ja sem dokonce slyšela,že amíci potřebujou dolárky tak náckové leští škorně a bude po krizi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama