Sněhové gumy

13. prosince 2008 v 10:47 | Mirek |  Politika

"Paloni" na vysočině se údajně rozhodli, že svoje území budou hájit a bránit před nájezdy


průjezduchtivých řidičů. Tedy těch, kteří se z různých důvodů rozhodli nepořídit si zimní pneumatiky a byli tudíš "vyhnáni" z dálnice smrti.
Když jsem to v televizi viděl a slyšel, tak jsem nejen nevěřícně kroutil hlavou, ale měl jsem už fakt sto chutí vyhodit televizi z okna. Tu blbou náladu - aspoň tu mou - do jisté míry dělají novináři, redaktorové, komentátoři, zpravodajové, mluvčí a kde jací zvaní či samozvaní diskutéři. Protože: Do jisté míry je to pravda, ale zbytek si v honbě za senzací, uplatněním, ziskem, chamtivostí a ješitností přikreslí, přibarví, přidají, zveličí a takto nafouklá bublina vždy splaskne. Jenže na pravou míru a skutečný stav to již nikdy nikdo neuvede.
Takže dnes mnohem víc než kdy předtím v období "nesvobody" je třeba číst mezi řádky a udělat si vlastní názor!!! Nevěřit slepě všemu co se říká, píše, mluví.
Takže můj názor zní, že za všechno může přebujelá administrativa. Předrevoluční předseda vlády Adamec; pokud již nežije, budiš mu země lehká; tehdy jako svou prioritu vyhlásil boj oné přebujelé administrativě. Já nevím, snad po půl roce rezignovaně, veřejně přiznal, že ten boj se nedá vyhrát.
Kdybych měl tu moc, jakožto, že ji nemám, nařídil bych snížení administrativy na polovinu. To by jste viděli, jak by se nám najednou lépe dýchalo! Můj dobrý známý - zdravím Andreji - s mým názorem hrubě nesouhlasí. Prý by to nešlo. Mám k jeho názorům úctu, ale tentokrát si ten svůj, s dovolením ponechám.
Pořád totiž platí, že: Dejte úředníkovi stůl a židli, práci už si najde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama