Loď ODS se potápí

29. listopadu 2008 v 9:24 | Mirek |  Politika
Loď ODS se potápí a krysy opouštějí loď. Jména současných, nyní a v zápětí běžících ven, nebo někam jinam si můžete sami postupně doplňovat podle "masmédií". Neomylní kormidelníci - překabátníci nabrali nový vítr. Je nutno otočit kormidlem. Minimálně po proběhlých senátních volbách u nás a prezidentských v USA. Takže buď prudce do leva, nebo natruc kontra ještě víc doprava.
Na jesenicku je jedna starostka obce, která takto přesedla minimálně třikrát a vždy jí to vyšlo, že se stala znovu starostkou, i když se střídaly pravicové strany s levicovými, se stranami středu, nebo vznikla náhodou úplně nová strana. Tak honem šup tam. Jak to předvídala, kdo bude vítězem voleb, to nevím. Musela snad mít vešteckou kouli.
Pak tady také máme jednoho současného místostarostu, který byl před "sametovou" revolucí aktivistou KSČ a hned "den po té" otočil dubeňák kožešinou navrch.
!!! AŤ ŽIJÍ OPORTUNISTÉ !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slávek Slávek | Web | 29. listopadu 2008 v 12:43 | Reagovat

:-))..tak už víš, jaký je rozdíl mezi "komunistou" a těmi, kteří u komunistů byli:-))ti druzí se dnes vyskytují ve všech partajích..kromě KSČM:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama