Co se do prázdnin nevešlo

26. srpna 2008 v 21:27 | Mirek |  Vážně/nevážně

Co se do prázdnin nevešlo:

Prázdniny končí a dělám na stole "pořádek"! Je plný různých papírů, papírků, útržků a výtržků, lístků z bloků, etiket, účtenek, vstupenek, pozvánek, novin, časopisů a tak dále. To co považuji v tomto momentě za cenné, důležité a nepostradatelné zde uložím. Tak například:

1. Vedle tenisových kurtů a koupaliště v Jablonném nad Orlicí je "kiosek", který má "na triku" nějaká paní Lenka Růžičková - IČO: 86928449. Kdo by jí chtěl také poděkovat za bezvadné služby, může si ji vyhledat.
2. Součástí areálu koupaliště jsou čtyři chatky, o jejichž obsazení údajně rozhoduje pan starosta na MěÚ Jablonné nad Orlicí.
3. Na vratech garáží u přehrady Pastviny, je kromě upozornění že se tam prodávají Lipani - po dohodě, reklama na ubytování v chatkách, studiích, soukromí, které nabízí firma DUHA CZ, s.r.o. na těchto telefonních číslech: 465 637 291; 465 637 185; 603 276 333; 737 909 206. Je to ale bez záruky. Tabule byla mírně omšelá, takže je otázkou která z uvedených telefonních čísel jsou ještě platná a zda vůbec firma existuje. Nezkoušel jsem volat a ani nijak jinak jsem to neověřoval. Takže kdo ví? V dnešní překotně se rozvíjející demokratické společnosti už jsou možná a.s.?
4. Ve výloze bazaru u autobusové zastávky Mladkov-kostel byl letáček nabízející sezonní pronájem karavanů u moře v Chorvatsku. Tel.: 736 217 233, pan Luboš Smelý.
5. Po té, co jsem se nemohl domluvit s Belgičanem, které dočasně obýval srub v Mladkově, ve kterém bych rád také pobyl, mi utrhl kousek obálky od cestovky na které je tento kontakt: Topic Travel - vakantiehuinzen, POSTBUS 82394, NL - 2508 EJ DEN HAAG. Pokud se chcete domluvit s českým "tůroperátorem" mrkněte na WEB: http://www.bktour.cz/detail.php?pckod=2824
6. Neuskutečnil jsem pobyt u Přehrady Slezská Harta. Manželka onemocněla a bez ní bych si na dvě vnoučata netroufl. Požadoval jsem tedy snížení původní ceny za týdenní pobyt ve výši 5 600 Kč. Dostalo se mi této odpovědi: "Dobrý den, vzhledem k tomu, že bych při platbě 300,- krát 7 = 2100 Kč se stala sponzorem vaší dovolené (nejnižší částka, za kterou apartmán pronajímáme je 600 Kč/noc), jsem nucena vaši rezervaci zrušit a termín dále budu uvádět jako volný. Přejí vám hezký den. S pozdravem Gemelová Lenka." Se zálohovou fakturou jsem v obálce obdržel hezkou turistickou mapu Vodní nádrž Slezská Harta a okolí v měřítku 1:30000 a pohled Ubytování u Slezské Harty. Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirka mirka | E-mail | 27. srpna 2008 v 22:51 | Reagovat

Do této, zatím, rubričky, za čas rubriky by se jistě vešel postřeh o věšáku na ručníky a maličká zmínka o nevymalované ložnici. Jó a ještě bych málem zapomněla na montáž nového bodového osvětlení do pracovny. Jéžiš, další myšlenka a co bychom apsali o garáži a sklepě??? No možná by se ještě něco našlo, ale nestojí mi to za ten protáhlý k...., co??????????????????????????????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama